Arkadaşım yan odada uyurken karısını siktim

Mersin’de serbest meslekle uğraşan biriyim. 17 yıllık arkadaşım olan Ferhat’ın karısı Sevgi nedense hep ilgimi çekmiştir. Ona karşı olan isteğim bir süre sonra tutkuya dönüştü. Bekar olduğum için zaman zaman onların evine gider geceyi orada geçirirdim. Çoğu zaman Sevgi evde yalnız olsa da bu durum benim evde kalmama engel değildi.

Bir akşam Ferhat ile kafaları çekip yine evlerine gittik. Sevgi geç ve içkili geldiği için Ferhat ile tartışmaya başladi. Benim hakemliğime başvurduğunda ise Ferhat’a göz atıp Sevgiyi haklı bulduğumu söyledim. Birazdan kavga kızışıp birbirlerine feci şekilde bağırmaya başladıklarında, ortalığı sakinleştirmekte zorlandım. Sevgi üzerindeki kısa penye geceliği ile evin kapısını açıp dışarı çıktığında, Ferhat bana, “Tanrı aşkına git getir şunu!” dedi. Ben de apartman merdivenlerinde Sevgi’yi kolundan tutup eve götürmek istedim. Sevgi bağırmaya ve dönmemek için direnmeye başlayınca, ağzını kapatıp beline sarıldım. Amacım onu zorla da olsa eve döndürmekti. Fakat bu pozisyonda nedense feci şekilde tahrik olmuştum. Zaten onu hep arzuluyordum. İlk kez ona bu kadar yaklaşmış ve dokunmuştum. Sevgi direnmeyi sürdürünce, arkasına geçip belinden havaya kaldırdım ve zorla eve soktum.

Ferhat bu arada banyoya girmiş, herhalde duş alıyordu. Sevgi ile oturma odasına geçtik. Onu sakinleştirmeye çalışıyordum. Biraz durulmuş gibi görünüyordu. Bana kocasını şikayet ederken çok yakın davranıyordu. Bu arada sinirli ve dalgın olduğu için nasıl oturduğunun farkında da değildi. Bacaklarını ayırmıştı ve pempe külotu beni büyülüyordu. Sütyen takmadığı için de göğüs uçları iyice belli oluyordu. O konuşurken feci durumdaydım. Birazdan Ferhat duştan çıkıp, bana, “Ferdi ben yatmaya gidiyorum, iyi geceler!” deyip yatak odasına geçti. O gittikten sonra, Sevgi benimle oturup kocasını şikayet etmeyi sürdürdü. Aradan bir saatten fazla süre geçmişti. Sevgi uykusunun geldiğini söyleyip hemen yan taraftaki boş olan çocuk odasına geçti. Çocukları yoktu, ama çocuk odaları vardı.

Ben de bir sigara yakıp, VCD’ye orada bulunan bir film koydum. Farkında değildim, ama film müthiş bir pornoydu. Filmin en ateşli sahnelerinden birinde kadın iki erkek tarafından sikiliyordu ve çığlıklar atıyordu. Bu sırada birden oturma odasının kapısı açıldı ve Sevgi başını uzatıp, “Bu gürültü de ne?” diye sorup gözünü ekrana dikti. Ben utanç içerisindeyken, o hiçbir şey olmamış gibi bana, “Aaa, o filmi ben daha önce izledim, müthiş bir film, izle ama sonun fena olur!” dedi. Sonra kendisinin de uykusunun kaçtığını söyleyip, benim karşımdaki koltuğa oturdu. Öfkesi dinmişti ve filme konsantre oldu. Bir ara gözünü önüme dikti ve “Senin durumun vahim, bu tür filmleri izledikten sonra canın çekmiyor mu? Canın çok isterse ne yapıyorsun?” diye sordu. Ben cevap vermekte zorlanınca Sevgi, “Benimle rahat konuş, sonuçta ikimiz de yetişkin insanlarız. Mesela, ben genç kızken bu tür filmlere bayılırdım ve izlerken kendimle oynardım!” dedi.

Ben de, “Bende de durum farklı değil, ben de senin gibi yapıyorum, kendime dokunuyorum!” cevabını verdim. Bunun üzerine Sevgi, “O halde ne duruyorsun, kendine dokunsana! Hem ben bugüne kadar masturbasyon yapan bir erkek görmedim. Nasıl yaptığınızı çok merak ediyorum. Hadi onu çıkar da masturbasyona başla!” deyince kalbim yerinden fırlayacak gibi oldu. Bunu yapmayı çok istiyordum ama aklım yatak odasında uyuyan Ferhat’taydı. Onun uyanıp bizi o halde görmesinden korkuyordum ama Sevgi’nin bu isteğini yerine getirmeyi de çok istiyordum. Ben bunları düşünürken Sevgi ısrarla, “Hadi Ferdi, utanma, çıkar onu bakalım, ne kadar büyük. Yoksa küçük olduğu için mi çıkarmıyorsun?” deyip beni iyice dolmuşa getirdi…

Sikimi şortumun arasından çıkardığımda Sevgi’nin bakışları değişti. Yarrağımı görür görmez, “Aman Tanrım! Ferdi bu ne böyle! Ne kadar büyük ve sert görünüyor. Bu yaramazın durumu gerçekten vahim!” dedi. Ben sikimi okşarken meraklı bakışlarını bir an olsun ondan ayırmıyordu. Birden oturduğu yerden kalkıp odadan çıktı. Kendi kendime (Ne oldu şimdi?) diye düşünürken, birazdan yine salona gelip kapısını kilitledi. Elindeki kremi bana uzatıp, “Sikine bu kremden sürüp öyle 31 çek, daha zevkli olur!” dediğinde bu isteğini de yerine getirdim. Kremi avucuma döküp sikimi yukarıdan aşağı doğru okşarken, Sevgi de bacaklarını ayırıp külotunun üzerinden kendisine dokunuyordu. Artık kontrolden çıkmıştım ve Sevgi’ye, “Yanıma gelip otur, amını yalamak istiyorum!” dediğimde, Sevgi, “Hayır senin dokunman yasak!” dedi, ama oturduğu yerden kalkıp yanıma geldi…

Krem kutusunu alıp avucunun içine bol miktarda sürdükten sonra sikimi avuçladı. Gözlerimin içine bakarak sikimi yukarıdan aşağıya okşarken, “Ben sana dokunabilirim, ama sen bana dokunmayacaksın. Hadi şimdi kendini bana bırak ve volkan gibi patla!” diyordu. Elleri sımsıcaktı ve yarrağımı nasıl okşayacağını çok iyi biliyordu. Okşayışları biraz daha sertleşip hızlandığında ben gelmek üzereydim. Boşalacağımı anlayan Sevgi, “Hadi boşal ellerime hadi gel hepsini akıt avucuma!” diyerek daha da hızlandı. Birazdan müthiş şekilde boşalmaya başladım. Öyle bir patladım ki, spermlerim baygın baygın beni izleyen Sevgi’nin saçlarına kadar ulaşmıştı. Bu müthiş boşalma Sevgi’yi çok heyecanlandırmıştı. Bir eliyle sikimi okşayan sevgi diğer eliyle de alnındaki ve saçlarındaki spermleri parmağına sürüyor ve “Bu nasıl bir boşalma hiç böylesini görmedim. Kalbim duracak gibi!” diyordu. Ben şortumu yukarı doğru çektiğimde Sevgi’nin içine boşalamamanın üzüntüsünü yaşıyordum.

Az sonra Sevgi kalkıp, “İyi geceler!” diyerek yattığı odaya gitti. Ben Sevgi’nin bu tavrına bir anlam veremedim ve onu sikememek beni mahvetmişti. Daha yeni boşalmıştım ama onu her zamankinden daha çok istiyordum. Aradan 20 dakika geçmişti ki sikim şortumu yırtacak hale gelmişti. Sevgiyi mutlaka sikmeliydim onun amını yalayıp çıldırtmalıydım. Birazdan tüm cesaretimi toplayıp Sevgi’nin uyuduğu odaya geçtim. Yaz ayında olduğumuz için üzerine bir şey örtmemişti. Yüz üstü yatmış bacaklarını iyice ayırmıştı. Bu pozisyonda üzerindeki elbise külotuna kadar sıyrılmıştı. Sahne müthişti ve hemen harekete geçtim. Yatağının yanında diz çöküp bacaklarını ve kalçalarını okşamaya başladım. Parmaklarımı külotunun altına sokup poposunu avuçlayarak okşuyordum…

Uyanmasından çekinmiyordum, ama onu uyurken habersiz okşamakta beni çok heyecanlandırıyordu. Birazdan inilti ile sırtüstü pozisyona geçti ama halen uyuyordu. Artık o müthiş amcığı gözümün önündeydi. Külotu amcığının dudakları arasına girmişti. Külotunun üzerinden amcığını önce okşayıp ardından yalamaya başladım. Başını sağa sola çevirip hafif hafif inlemeye başladı. Sonra başımı elleriyle tutup amcığına bastırdı. Gözlerini açmıyordu ama yalandığının farkındaydı… Birazdan iniltileriyle birlikte, “Ferdi bu kadar ileri gitmemeliydin. Sana dokunmayı yasaklamıştım. Neden bunu yapıyorsun? Bak ne haldeyim, şimdi sana kendimi siktirmek zorundayım!” deyince, ben artık iyice coşmuştum. Külotunu yırtarcasına çıkarıp amcığını dil darbeleriyle dövmeye başladım. Klitorisini emiyor dilimi amcığının deliğine sokup çıkarıyordum. Sevgi artık kudurmuş gibiydi…

Doğruldu, “Şimdi sen yat bakalım!” deyip beni yatağa sırtüstü yatırdı. Şortumu çıkarıp yarağımı avuçladıktan sonra yarağımı yalamaya başladı. Müthiş bir şekilde yalıyordu beni. Arasıra sikime tükürüyor ve yukarıdan aşağıya okşadıktan sonra onu yeniden ağzına sokuyordu. Daha fazla dayanamayıp Sevgiyi üzerime çektim. Bacaklarını ayırıp üzerime oturduğunda sikimi yavaşça amcığına yerleştirip alttan pompalamaya başladım… Sevgi göğüslerime tırnaklarını geçirerek küçük küçük çığlıklar atıyordu. Ben de bu arada saçından tutup kendime doğru çekip o güzel dudaklarını boynunu ve göğüslerini deli gibi emiyordum. Çılgınlar gibi sevişen Sevgi birazdan, “Hadi Ferdi, beni götümden sik!” deyip amından çıkardığı yarağıma tükürüp göt deliğine dayadı. Göt deliği o kadar dardı ki, girerken çok zorlanmıştım. Acı ve zevk çığlıkları ile sikimin tamamını götüne sokan Sevgi’nin adeta gözü dönmüştü.

Bir süre bu pozisyonda siktikten sonra Sevgiyi ayağa kaldırıp yatağa doğru domalttım. Arkasına geçip sikimi yeniden göt deliğine yerleştirip sert vuruşlarla sikmeye başladım. Göt deliğinden çıkardığım yarağımı amının deliğine sokuyor, Sevgiyi müthiş şekilde sikiyordum. Bu müthiş sik darbelerine daha fazla dayanamayan Sevgi, yatak odasındaki kocası yok gibi davranıyordu ve az sonra çığlıklar atarak boşaldı… Sabahın ilk ışıkları evin içini aydınlatmaya başladığında ben Sevgiyi halen bütün tutkum ve iştahımla sikmeye devam ediyordum. Ben onu tam 6 kez boşaltmıştım. O da beni 5 kez getirmişti. Daha fazla sikişecek halimiz kalmayınca, Sevgiyi öperek odasından ayrıldım ve salona yatmaya gittim.

Her pozisyonu deneyerek geçirdiğimiz seks dolu gecenin sabahında ikimiz de Ferhat’ın, “Hadi kahvaltıyı hazırladım uyanmayacakmısınız?” çağrısı ile yataklarımızdan kalkmıştık. Mutfaktaki kahvaltı sırasında bile Sevgi yaramazlığını sürdürüyor ve kocasına çaktırmadan masanın altından uzattığı ayağı ile sikimi okşuyordu.

Sevgi ile bu müthiş ilişkimize ne mi oldu? Her fırsat bulduğumda onu sikmeye devam ediyorum. Eminim ki bugüne kadar kocasından çok daha fazla onun amına girip çıktım. Kocası mı? Hiçbir şeyden haberi yok!

Diğer Sex Hikayelerimide Oku

  • Amcığıma ilk defa seks oyuncağı soktum Kardeşim ile oynadığımız sex oyunumuz çok zevkliydi. Kardeşim ile birlikte evde oturduğumuz sırada onun memeleri dikkatimi çekti. Neden böyle bir şey oldu anlamadım ama çok güzel zevk yaşadım. Ergenlik zamanlarım olduğu için azgınlığımdan ölüyordum. Genellikle evde oluyorduk ve dışarı çıkacağımız zaman birlikte çıkıyorduk. Dışarıda beraber lüne park gibi yerlere gidip eğlenceli vakitler geçiriyorduk. Öz kardeşimden farkı yoktu ve üvey annemden kardeşimdi. Onunla yakınlaşmamız bu yüzden arttı ve onunla seks yaptım. Bir gün yine dışarıda gezdikten sonra eve geldik. Evde birlikte yemek hazırlayarak yedik. Kardeşim odasına geçti ve bende yorgunlukta uzandım. Bir anda sikim kalktı ve ben kendimden geçtim. Yatağımdan kalktım ve canım sıkıldığı için kardeşimin odasına geçtim. Onun odasına girdiğimde sesler geliyordu. İçeri bir girdim ve porno izlediğini gördüm. Beni görünce her şeyi kapattı ve toparlandı. Ben ona toparlanma bana gel dedim. Bir anda ağzımdan kendiliğinde çıktı. Bende şortumu indirdim ve ona yaklaştım. Sikimi ağzına verdim ve yalatmaya başladım. Çok fena zevliydi ve sakso çektirmeyi sürdürdüm. Çok fena zevk alıyorum. Fazla dayanamadım ve onu domaltarak götünü açtım. Amına yarrağımı soktum ve küçük götünü sikmeye başladım. Yaşı 19′ du ve memelerine hasta olmuştum. Bir kere seks yapmamızın ardından sürekli sikiştik. Ben onu sert siktikten sonra geceleri hep yatağıma geliyordu. Ben bu durumdan korkmaya başladım ama yarrağımın üzerine oturunca her şey duruyordu. Ben ona hard sikiş yaparak canını yakıyordum ve oda bağırarak zevkini yaşıyordu. Güzel […]
  • Apartmandaki yeni dul hatun gece boyu sikiş istedi Evdekilerin işi yüzünden başka şehire taşınmak zorunda kaldık tabi komşuluk ilişkilerimiz iyi olduğundan etrafımızdakilerle çabuk kaynaştık yavaş yavaşta hakkında bilgiler öğrendiğim kadınlar ilgimi çekmeye başladı özellikle aynı katta oturduğumuz dul olduğunu öğrendiğim komşumla onu kafaya koymuştum kalçalarına da hayrandım bahane ile eve çağırdım bizimkiler de olmayınca atladım üstüne Hemen kapıyı açtım. İçeriye girdi. Makinenin yanına gittik. O eğildi tam makineye bakarken ben belinden yakaladım ağzını kapatarak yatak odasına götürdüm ve kapıyı kapattım. Ne yapmak istediğimi anladı bana bağırarak kapıdan çıkmak istedi ama ben onu tekrar kaldırıp yatağa attım ve arkasından bende yatağa oturdum. Eteğinin üzerinden bacaklarını götünü okşamaya başladım. Yanına uzandım o hala çırpınıyordu ama bir müddet sonra artık çaresi kalmadığını anladı. Onun da canı istiyordu çünkü yaklaşık 10 yıldır amı yarak görmemişti. Ayağa kalktım üzerimdekileri çıkarttım. Hazır haldeki sikimi gördüğünde onun da bunu istediğini anladım. Ellerinden tuttum ve sonra ellerini yarağıma götürdüm yeni gelin gibi kavramıştı okşamaya başladı. Ben de onun başından tuttum ve dudaklarını sikimin başına doğru götürdüm ne yapacağını bilmiyordu taşaklarımdan elleriyle tutup dudaklarını sikimin başına değdirmeye başladı ben deliriyordum. Dudaklarını aralayıp sikimin başını ağzına aldı emmeye başladı sonra köküne kadar onu ağzına aldı bir yandan da taşaklarımı okşuyor beni deli ediyordu. Dudaklarına yapıştım dudaklarını emdikten sonra üzerindeki her şeyi yırtarcasına çıkardım hayaliyle 31 çektiğim […]
  • Erkeğini yolcu etti ve hemen sikiş için soluğu yanımda aldı Bizimkiler zamanında yurt dışına taşındığı için bende burada büyüdüm ve burda bulduğum kadınla evlendim aldığım kadın yabancı kadından olma kadınım sarışın çok seksi ve çekicidir kadın ise ondan daha felan yıllara meydan okumuş vucudu ile gençlere taş çıkartıyor bizimkilerden çok onlara gidiyoruz kadını göreceğim diye bunun erkeği yurt dışına gitmek zorunda kalınca kadın bizde kalacaktı Inaniomaz seksidir kendisi. Hele birde ipek turbanli ve dar et yirtmacli etek giydigi zaman kudurtuyor beni. Herneyse masaja donelim. Firat bu firsat dedim tabiki anlarim dedim. Ve ayak bileklerine masaj yapmaya basladim. Biraz daha yukari dedi bacaklarina kadar ciktim sonra sirtini dondum. Sonra kendisinde iih diye sesler gelmeye basladi herhalde onunda cani ister dedim ve daha yukarilara ciktim. En sonunda dayanamadim eteginin altinda elimi soktum ve kulotunu cikarttim. O nce engel olmaya calisti ama hemen kipkirmizzi dudaklarina yapistim ve kulotunu cikarttim. Hemen aleti ortaya cikarttim agzina verdim odaunda hosuna gitti. Agzina bosaldim sonra amini actim tekrar ve girdim ciktim girdim ciktim inliyordu. Yatak odamiza goturdum kizini siktigim yatakta sikmek heyecan veruiyordu.
  • Oral zevkler yaşattığım abim acımadan soktu Selam ben sıla hikaleri zaman zaman okuyup inanmazdım.bugün ise herşeye inanmaya başladım.18 yaşında ve öğerciyim.bir sitede bayanlarla takılıyordum.sonra sevişmeye başladık ve kendimi o kadar kaptırmıştım ki soyunmuşum.alt tarafım tamemen çıplak kalmış ve ellerimle oramı okuşyurdum.annemler köyde oluşun, abimin kahve alışkanlığı sebebiyle çok rattım.nette hem yazyordum hem de yaşıyordum kendi kendime. ensest hikayeler Abim eve gelmiş ama fark etmedim.beni sanırım uzun bir süre izledi ve tam orgazm olurken içeri girdi.hiçbirşey yapamadım yakalanmıştım.bana küçük orospomu oldun dedi.bende abi yapma lütfen takılıyorm sadece dedim.için için güldü.toparlandım abimde banyoya girde.birkaç dk sonra beni çağırdı.gelde sırtımı lifle dedi.korkarakta olsa girdim.sırtını liflerken sikinin tamen kalkmış olduğu gördüm.korkmaya başladım ne yapacağımı bilmiyordum.bana herşeyi gördüğün ve babama anlatacağını söyledi.biliyorum bu bi tehditti ama çaresizdim.benden ne istediği sordum.benimkiya yalayacaksın dedi.kabullendim.bende seni yalayaçağım dedi olmaz falan dediysemde dinlemedi.beni yavaş yavaş soydu,heycanlanmaya başlamıştım tirtir titriyordum.biraz seyrettikten sonra göğüslerimi okşadı,amımı elledi .bende artık istmeye başlamıştım.kafa sikine doğru götürde.ilk defa böyle bişey yapacaktım.yavaş yavaş ağzıma aldım.bana tarif ediyordu,şöyle yalan böyle yalan.sonra taşaklarına kadar ağzıma soktu.elliri ile başımı tutut ve ağzını sikiyorum diyerek girip çıkmlaya başladı.birden gırtlağıma kadar soktu.boğulacağım sandım.ağzımda sıcak bişeyler hissetim.o an boşaldığını […]
  • Hemşireye piç arkadan sokuyor Merhaba ismim Sedat ameliyathanede çalışıyorum oranın sorumlusuyum çok yoğun tempoda çalıştığımız için başla bir işe fırsat bulamıyoruz ama bir gün başıma bir olay geldi hemşirelerimizden Aynur diye bir kız var çok ama çok seksi kalçaları var evli olmasına rağmen sanki hiç sikilmemiş gibi beraber nöbete kalmıştık dinlenme odasında yalnız kalmıştık boynunun ağrıdığını söyledi ve masaj yapmamı istedi. Daha öncede yapmıştım ve bir kaç kere çaktırmadan sürttürmüştüm yavaş yavaş masaja başlamıştım git gide aşşağılara indim sesi kısık kısık oh oh diyordu cesaretlendim ve o mütiş kalçalarına indim devam edeyim mi diye sorduğumda LÜTFEN dedi hadi depoya gidelim dedim ses bile çıkartmadı kolundan tuttum ve depoya çektim hemen öpüşmeye başladık o kadar azmıştım ki hemen raflara doğru domalttım formasını dizlerine kadar sıyırdım yarrağımı tükürükleyip götüne dayadım çok dardı ama zorla da olsa soktum bağırmasın diye ağzını kapadım. İlk postadan sonra amına dayadım sikimi yapma diyordu ama dinlemedim amı daracıktı gidip geldikçe bağırıyordu amcığın dan çıkmadan iki posta attım sikimi çıkarttığımda kan içindeydi anlayamamıştım çünkü evliydi sorduğumda kacasının iktidarsız olduğunu anlattı artık her istediğimde sikiyorum.
  • Duşta kapıyı açık bırakınca gelip arkadan sikti Bizim ufaklığa yeni bakıcı alınmıştı ve esmer adeta o porno filmlerindeki seks yıldızlarını andırıyordu tipi. Okuldan eve erken geldim bir fırsatını bulursam hatuna çakacaktım. Bizim lisede bile öylesi bir afet görmemiştim adeta. Hatun seksi bir o kadar verici bir tipe benziyordu. Bizim ufak kardeşi uyutmuş kendi odasına geçerken hemen bunu kolundan tuttum ve şimdi de beni uyut bakalım dedi. Seksi şey anlamıştı aleti yerleştireceğimi ve hemen benim odaya geçer geçmez kilodu falan indirip benim alete oturdu ve bana hayatımın en güzel sevişmesini sunmaya başlamıştı. Hopluyordu adeta dizlerimde ve o sıska güzel halleriyle tam sevişilecek güzel hatunlardan biriydi ve keyif verdikçe vermişti o zevk saatlerinde bana. Her zaman ki gibi sabah kalktım ve duşa girdim anlattığım bu hikayem birden oldu ve kimse görmesine kadar ögün ben işten gelmiştim saat 18 sıralarıydı.ben bonyoya yirmiştim duş slırken oğlum geldiğini duğdum benim evde olduğumu sanmıyordu bu tüzden banyoya girmek için soyunmuş bir anda banyo kapısı acıldı baktım ki oğlumla karşı karşıya duruyoruz hemen cıktı psrdon anne diyerek ama benim aklım oğlumun sikinde kslmıştı abartmıyorum 25cm vardı.neyse ben banyodan cıktım oğlum girdi hemen arkasından gittim kapının deliğinden baktı kocaman siki vardı neyse olum cıktı banyodan aradan 2 hafta gecti ama ben unutamadım oğlumu biliyorum yanlış ama ne yapıyım akşam oğlu geldi işten yorgunum anne dedi tamam oğlum sen yat dedim sabah oğlumu işe kaldırmak için odasına girdim bir baktım ki siki ortda duruyor oğlum kalk hadi dedim tamam anne dediben işe gittim ama […]